+48 509 233 416

kontakt@kucharznawynos.pl

Kontakt
Kontakt

Szef kuchni i kucharz na zamówienie

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie poszukujemy produktów oraz usług, które rozwiązują nasze problemy oraz usprawniają nasze życie czyniąc je prostszym i przyjemniejszym. Korzystamy z pomocy specjalistów, którzy zadbają o nasz ogród, dom czy dobre samopoczucie. Ogrodnik, pomoc domowa czy mobilny masażysta to usługodawcy, którzy są dziś na wyciągnięcie ręki a raczej telefonu. Wystarczy zadzwonić i zamówić.

Usługi kucharza na zamówienie

Tak samo jest z jedzeniem, które zamawiamy z dostawą do domu. Organizując przyjęcie możesz zamówić pizzę lub catering ale czy zawsze musi to być jedzenie z pudełka? Zdecydowanie nie! Możesz zadzwonić i zamówić kucharza, który przygotuje przyjęcie w Twoim domu. Nasz kucharz na zamówienie oraz szef kuchni zrobi zakupy, przygotuje niecodzienne menu, zaserwuje dania oraz posprząta kuchnię! A Ty możesz w końcu być gościem na własnym przyjęciu. Dodatkowo kucharz na zamówienie przygotowując menu uwzględni Wasze preferencje kulinarne, diety oraz alergie pokarmowe.

Jest to idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy nie chcą tracić czasu na zakupy, gotowanie i przygotowywanie przyjęcie. No i to sprzątanie kuchni po wszystkim… ;)

Kucharz i szef kuchni na zamówienie świadczą usługi głównie na terenie Śląska, Podbeskidzia, Zagłębia i Małopolski.

 

Napisz lub zadzwoń
Kucharz Na Wynos

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Chcesz zamówić kucharza do domu? Skontaktuj się z nami!

  • al. Piłsudskiego 44/13, 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • +48 509 233 416
  • +48 517 778 436
  • kontakt@kucharznawynos.pl
Napisz do nas
Formularz kontaktowy
 
 
 
Obszar działania
Gdzie świadczymy usługi
Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza

Katowice

Katowice

Bytom

Bytom

Chorzów

Chorzów

Sosnowiec

Sosnowiec

Będzin

Będzin

Mysłowice

Mysłowice

Jaworzno

Jaworzno